Ciekawostki, Polecane

Czym jest sukces życiowy? Sekret Rhondy Byrne

Wolność finansowa – ten zwrot dla całego szeregu jest zamysłem, do którego dąży przez pełne życie. Natomiast zwłaszcza co to jest triumf życiowy? Jaki jest klucz do sukcesu witalnego? Jakże nazwać, czy komuś udało się takowy osiągnąć jak i nie? Jakich kryteriów powinno się zastosować, aby dokumentnie nazwać istnienie i wielkość tryumfu? Zapytywanie zawarte w tytule tego teksu wydaje się zwyczajne i postawione w zasadzie retorycznie. Lecz zaledwie z pozoru.

Po chwil namysłu w praktyce każdy dojdzie do wniosku, że nie jest łatwo nazwać momencik, w którym można z kompletną zawziętością zakomunikować, iż życiowy sukces stał się obcym udziałem.

Dla wielu ludzi prostym, i głównie jedynym, sposobem na objaśnienie osiągnięcia triumfu życiowego przez daną osobę jest popatrzenie na jej status majątkowy. Jeśli cechuje się on stosowną ilością zer na koncie tolerują oni, że postać taka osiągnęła swobodę i sukces finansowy, a co za tym idzie i żywotny. Wydaje się tymczasem, iż jest to zbytnio pobieżne stanowisko do tej idei.

Klucz do sukcesu osobistego - Sekret Rhondy Byrne

Klucz do sukcesu osobistego – Sekret Rhondy Byrne

Gdyż co w tym przypadku ogłosić o postaci, która stała się bogata dzięki wygranej w totolotku? Z kompletną pewnością zapełnia ona warunek o przydatnej ilości zer na koncie. Czy jednak pójście do kolektury i usunięcie kilku cyfr, dzięki w jakim celu wygrywa się fortunę, przynosi podstawy do twierdzenia o tym, że wygrywający osiągnął sukces życiowy? Nieomal nie – otóż nie było to wynikiem jego pracy oraz ekstrawaganckich zdolności, a jedynie zrządzeniem żywota.

Joe Vitale autor książek motywacyjnych zaręcza, iż jeżeli pozbędziemy ograniczających się nas uprzedzeń i kompleksów jesteśmy w mocy zrobić i spełnić zwłaszcza wszyściuśko. Rozwój osobisty i szerokie horyzonty myślowe to najłatwiejsza droga do sukcesu.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości przydatna jest dodatkowo także niezmienna wytrwałość i upór, jednakże własne nastawienie i ujęcie o możliwości sięgania wszelakich zaplanowanych sensów to istota. Cyklicznie w tym kontekście cytuje się prawo przyciągania, według którego nasze indywidualne podejście przesądza to jak ma wygląd rzeczywistość.

W następstwie tego też można wyłożyć łatwy wniosek, że tryumf żywotny to istotnie biegłość dosięgania wszech zdecydowanych celów. Jeśli opanujemy taką sztukę, wszystkie inne fałszywe żywotne sukcesy, takie jak chociażby majętność, osiągniemy w przelocie.

Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s